Jaki rodzaj masażera wybrać do sypialni?

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ1Ry26DMBC8V+o/IJ+DhPED6K9EPRjbgVUMjsCkiiL+vTaP1mmqHnpjZnfGs8z99SVJUC1GkOgtuQfkMRgzjW4QDmzv6eyw8VqBswMIE5O1cLLtRac92U/GBHpehmh0wk2jHiPrGprRWXm+tNZZz5Pd5uSxAeEpHDlI4XTjn3z02OIeV5zsg2XoFX6E0CHixqleuJ2aD/9Wrh/ve2rR6F7eQrY5Sj1oo8V693FdR
Często mówi się o tym, że mężczyźni to wzrokowcy, a kobiety decydują o wyborze partnerów seksualnych za pomocą węchu. Jednak w przeżywaniu erotyki biorą udział wszystkie nasze zmysły, a najważniejszym z nich jest dotyk. Subtelne muśnięcia i niewinne całusy są przecież ważnym elementem gry, która toczy się jeszcze poza sypialnią, ale prowadzi właśnie do niej. Znaczenia dotyku nie można umniejszać i wtedy, gdy jesteście już tylko we dwoje.

Masaż jako element gry wstępnej

Masaż klasyczny i wszystkie odmiany masaży relaksacyjnych opierają się na tym, w jaki sposób dotyk oddziałuje na ciało i za jego pośrednictwem również na emocje. W zależności od siły oraz tempa masażu zabieg może pobudzać lub wyciszać, ale zawsze prowadzi do rozluźnienia i daje osobie masowanej przyjemność. Żeby wykorzystać moc dotyku w sypialni, na szczęście nie trzeba być specjalistą. Masując swoją drugą połówkę nie musisz przestrzegać zasad sztuki masażu, a dla osiągnięcia wyznaczonego celu wystarczy intuicja – przekonuje ekspert ze sklepu internetowego dla dorosłych Gorlen. Rozluźnienie i przyjemność? Brzmi jak gra wstępna! Jeśli nie chcecie się spieszyć w łóżku, a zależy wam na jak najbardziej intensywnych przeżyciach, pamiętajcie o nieoczywistych strefach erogennych. Zanim przejdziecie do pieszczot miejsc intymnych, skupcie się wzajemnie na całych swoich ciałach. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak mocne pobudzenie erotyczne daje masaż głowy, koniecznie sięgnijcie po prosty w wyglądzie i użyciu masażer tej części ciała. Kierując się ku dołowi, nie zapominajcie o karku, ramionach i plecach. Szeroki wybór masażerów znajdziesz wśród produktów Lovers Premium; są tu zarówno najprostsze przyrządy ręczne i rollery, jak również masażery wibrujące, zasilane bateryjnie. Do pieszczot całego ciała partnera nadają się również wibratory typu wand, chociaż nie jest to ich główne przeznaczenie.

Masażery łechtaczki

Łechtaczka to naprawdę wyjątkowa część ciała – jej jedynym zadaniem jest dostarczanie kobiecie przyjemności. Co ciekawe, większość kobiet jest w stanie doświadczyć orgazmu wyłącznie przez stymulację łechtaczki. Dlatego zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, nawet jeśli kulminacją zbliżenia ma być pełna penetracja. Różnorodność dostępnych na rynku modeli jest wręcz oszałamiająca. Tego typu zabawki erotyczne różnią się wielkością, kształtem, kolorem, sposobem działania… chociaż cel jest zawsze ten sam. Większość masażerów łechtaczki wykorzystuje wibracje, a najbardziej cenione są wibratory typu wand – urządzenia stworzone pod koniec lat 60. minionego wieku jako masażery całego ciała. Klienci bardzo szybko odkryli potencjał erotyczny masażera i najlepszy sposób na jego użycie. Dziś czołową pozycję wśród urządzeń wand zajmują masażery DOXY. Choć duże i zasilane sieciowo, są w stanie w kilka sekund doprowadzić kobietę do ekstazy, nawet używane przez ubranie! Jeśli zniechęca was wygląd masażera wand, wypróbujcie bardziej dyskretnych rozwiązań – stymulatorów w postaci jajeczek, małych pałeczek, motylków lub nakładek na palec.

Masażery prostaty

Chociaż większości mężczyzn stymulacja penisa w zupełności wystarczy do osiągnięcia orgazmu, jakość tego przeżycia może podnieść wcześniejszy masaż prostaty. Tabu wokół takiej formy erotycznych pieszczot warto przełamać także ze względów zdrowotnych. Masaż gruczołu krokowego poprawia przepływ krwi przez prostatę i redukuje napięcie mięśni tego rejonu, w związku z czym ma działanie prozdrowotne. Oferta rynkowa masażerów prostaty jest równie duża co stymulatorów łechtaczki. Choć trzeba przyznać, że panuje tutaj bardziej stonowana i mniej różnorodna kolorystyka. Najprostsze gadżety nie są w żaden sposób zasilane – o tempie i sile masażu decyduje osoba, która go wykonuje. Wibracyjne masażery prostaty działają na baterie i występują w różnych kształtach. Najbardziej dyskretne wyglądają jak typowe korki analne; większe pozwalają sięgać głębiej i umożliwiają wykonywanie bardziej zróżnicowanych ruchów. Oryginalny stymulator gruczołu krokowego DarkSide Perfect Addiction marki Toys4Lovers dzięki wyjątkowej konstrukcji masuje jednocześnie prostatę oraz punkt L, czyli wrażliwy obszar między jądrami a odbytem, co gwarantuje wyjątkowo intensywne doznania. Masażery do ciała, stymulacji łechtaczki i gruczołu krokowego to wciąż nie wszystkie opcje, których warto wypróbować w sypialni. W sklepach erotycznych znajdziecie też rozwiązania dla par (np. masażer powietrzny Satisfyer Pro 4 Couples) i zestawy gadżetów, z których oboje możecie korzystać jednocześnie.  

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.