Kultowe zegarki męskie Tommy Hilfiger – poznaj nasze ulubione modele!

Wystarczy jedno spojrzenie, by rozpoznać markę. Zegarki męskie Tommy Hilfiger są nie do podrobienia. Które z nich prezentują się najlepiej? Tommy Hilfiger to legenda. Jego karierę można streścić słowami: od zera do milionera. Pierwszy, skromny sklep odzieżowy otworzył jako dwudziestolatek, w 1971 roku. Sześć lat później zbankrutował, ale wyciągnął wnioski. Założona w 1985 roku firma przyniosła mu sukces, w który od początku wierzył. Zegarek Tommy Hilfiger uosabia właśnie wiarę w siebie i przekonanie, że to my decydujemy o naszym stylu życia. A obiegowe opinie i konwenanse nie muszą nas krępować. – Zegarek męski Tommy Hilfiger czarny z linii Chase jest tego przykładem – mówi przedstawiciel sklepu z zegarkami. – Mamy tu prostą, wyrafinowaną formę, ale inspirowaną industrialem. Wielu mężczyzn woli nosić do pracy właśnie taki, ciekawy i niezobowiązujący chronometr od tradycyjnego garniturowca. Dlatego zegarki męskie Tommy Hilfiger są tak pożądane. Oczywiście kolekcja firmy nie kończy się na szeroko rozumianym smart casualu. Znajdziemy w niej modele typowo sportowe, jak i bardziej klasyczne. Zegarek męski Tommy Hilfiger niejedno ma imię. Chcesz poznać nasze typy? Dobrze się składa, bo przygotowaliśmy top 5!

Zegarek męski Tommy Hilfiger Denim

Ta stale rozwijana linia już od pewnego czasu znajduje się na liście bestsellerów. Nie jest to dziełem przypadku. Denim ma prostą, sportową formę, która podoba się każdemu. A jednocześnie, dzięki charakterystycznym kolorom i detalom, nie mamy żadnych wątpliwości. Ta konstrukcja mówi nam od razu, że jest dziełem Hilfiger’a.   Zegarek Tommy Hilfiger West

Tommy Hilfiger West. Współczesny smart casual

Zegarek Tommy Hilfiger West to bardzo ciekawy model, w pół drogi między garniturowcem a sportowym chronografem. Ciemna tarcza jest bogata, a zarazem czytelna. Pozwala mieć wszystkie parametry pod kontrolą. Uwagę zwracają modele na brązowym pasku – wysokiej klasy matowa skóra ma interesującą fakturę. Wszystko składa się na oryginalny efekt.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Decker

Kolejnym bestsellerem od Tommy’ego jest Decker. Mamy tu czasomierz na solidnej bransolecie, niemal w całości utrzymany w jednym kolorze: granatu wpadającego już w czerń. Chropawy cyferblat i detale designu sprawiają, że ten model przywodzi na myśl kokpit futurystycznej machiny. Z pewnością dowiezie nas do celu.

Zegarek Tommy Hilfiger Brad

Tommy Hilfiger Brad. Nowoczesny garniturowiec

Kiedyś za odpowiedni zegarek do garnituru uważano jedynie najbardziej klasyczne konstrukcje. Dziś jednak do zestawów z krawatem nosimy też nowoczesne, designerskie modele. Taką propozycją jest linia Brad. Mamy tu tarczę z interesującymi żłobieniami i dynamiczne trójkąty zamiast cyfr. Tłoczone paski imitują egzotyczną skórę. Całość jest interesująca, ale stonowana.

Zegarek Tommy Hilfiger Bank

To być może ten model z aktualnej kolekcji, który najlepiej uosabia styl Hilfigera. Mamy tu dość klasyczną formę chronografu z trzema subtarczami, ale równocześnie dostajemy śmiałe połączenia kolorów i materiałów. Oko przyciąga zwłaszcza model z kopertą ze stali koloru różowozłotego, z paskiem z granatowej gumy. Szyk łączy się tu z pełną swobodą i całość wygląda naprawdę dobrze.

Zegarek męski Tommy Hilfiger dla nowoczesnego mężczyzny

Produkty Hilfigera uosabiają ambicje współczesnych mężczyzn. Jesteśmy aktywni, ale w każdej chwili chcemy dobrze wyglądać. I szukamy zegarka, który będzie nas wyrażał tak samo dobrze podczas treningu, w pracy i w klubie. Tommy ma w kolekcji sporo takich propozycji. Powyższa piątka to zaledwie wierzchołek góry lodowej zegarków Tommy Hilfiger dostępnych w ZegarkiCentrum.pl.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Bez kategorii Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.