Oryginalne pomysły na pikantny prezent z okazji Walentynek

SSUCv3H4sIAAAAAAAACpxUTY+bMBC9V+p/iHxeJI9tbLy/Yu9VDwabxFqCEZhW21X+e42BxGRDI/WG38y8efPF5/dvhwMq1WAr9Hr4nF7hbZtmHHyvvHVtgPHLgvem1aZPEaOtd71VTQqWylenVp1NANuxaSb4Eo1o8MqPgxmSZEq70gzeVe8BpCuH7o06D95GkhtqOjdY352cd0NqKO0xUkRLagBC+3oCEhGV8uYYVG9krD34Mb8PqyEaQ
Święto Zakochanych, nazywane popularnie Walentynkami to wyjątkowy dzień w roku, podczas którego podkreślamy miłość do drugiej osoby i obdarowujemy ją prezentem. Poza podarunkami okraszonymi serduszkami, kwiatami czy czekoladkami, warto w tym dniu podarować ukochanej osobie gadżet, który doda pikanterii w Waszej sypialni i zagwarantuje niezapomniane przeżycia. 14 lutego będzie idealnym dniem do przetestowania takiego prezentu. Poniżej kilka propozycji na pikantny prezent z okazji Walentynek.

Wibrator

Wibrator to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych gadżetów, wzbogacających zabawy w łóżku. Na rynku dostaniemy ich ogromny wybór, zarówno wibratory dla pań, jak i dla par – hetero- i homoseksualnych. Wibratory różnią się między sobą kolorem, kształtem, materiałem czy rodzajami wibracji. Z okazji Walentynek szczególnie warto zwrócić uwagę na czerwone wibratory, okraszone ciekawymi grafikami, ale niekoniecznie – wszak święto jest okazją do wręczenia prezentu, ale zakładamy, że będziecie go używać przez okrągły rok. Ciekawe propozycje wibratorów o różnorodnych kształtach na każdą kieszeń znajdziemy chociażby w internetowym sklepie erotycznym Geisha-Erotic shop.

Świece do masażu

W dzisiejszych czasach każdy z nas żyje w biegu, jesteśmy często zestresowani i spięci. Na ratunek przychodzi masaż, wykonany w profesjonalnym gabinecie lub w domowym zaciszu – przez ukochaną osobę. Aby masaż był przyjemny, koił zmysły, ale również pobudzał, warto skorzystać z aromatycznych świec do masażu. Zawarte w nich olejki działają niczym afrodyzjaki, wprowadzając w błogi nastrój i wzbudzając pożądanie. Świece do masażu wystarczy rozgrzać, nanieść olejek na dłonie i masować. Jesteśmy pewni, że będzie to niesamowita gra wstępna i pierwszy krok do pikantnego wieczoru.

Seksowna bielizna

Większość ludzi, a szczególnie panowie, to wzrokowcy. Bielizna erotyczna pobudza obie strony i rozbudza fantazje związane z partnerem. Szczególną uwagę w Dniu Zakochanych warto zwrócić na bieliznę w kolorze miłości, czyli krwistej czerwieni. W sklepach znajdziemy zarówno delikatną bieliznę na dzień, jak i bardziej drapieżną – z kuszącymi wycięciami, gorsety czy pończochy z pasami. Z pewnością zachęci do pikantnej zabawy. Hitem ostatnich lat jest również „jadalna bielizna”, np. z koralików cukierkowych. Zamiast zdejmować i rzucać bieliznę na podłogę, można ją po prostu zjeść z ciała. Apetyczne stringi zapewnią smakowity, gorący wieczór we dwoje.

Akcesoria BDSM

Erotyczne gadżety z kategorii BDSM to propozycja dla tych, którzy lubią mocniejsze doznania w sypialni. Sprawdzą się jednak nie tylko u doświadczonych weteranów mocniejszego seksu, ale również wśród tych mniej doświadczonych. Najpopularniejszym akcesorium z tej kategorii są kajdanki, które znajdziemy w wielu wersjach — tych bardziej poważnych i trwalszych, jak i delikatnych stworzonych z futerka. Inne produkty, które mogą Cię zainteresować to opaski na oczy, pejcze, nasutniki czy kneble.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.